Jako milovnice ženské krásy a péče o sebe jsem se rozhodla vyzkoušet sérum na řasy Di Angelo No1 Lash po četných pozitivních recenzích a doporučeních. Chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s tímto skvělým produktem, který mi přinesl výjimečné výsledky.

První dojmy z používání Di Angelo No1 Lash

Po doručení séra Di Angelo No1 Lash jsem byla mile překvapena elegantním balením. Lahvička vypadá luxusně a aplikátor je velmi praktický. Už po první aplikaci jsem cítila, že sérum není dráždivé a dobře se vstřebává do pokožky kolem řas.

Žena s dlouhými a hustými řasami po použití séra Di Angelo No1 Lash. Vedle ní je zobrazená lahvička séra v elegantním zlatém designu.
Sérum na řasy Di Angelo No1 Lash

Složení a účinky Di Angelo No1 Lash

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodla pro Di Angelo No1 Lash, je jeho přírodní složení, které kombinuje několik účinných látek známých svými pozitivními účinky na růst řas. Zde jsou některé klíčové ingredience a jejich přínosy:

 • Panax Ginseng Extract: Výtažek z ženšenu zlepšuje mikrocirkulaci a podporuje růst řas tím, že čistí cévky a zvyšuje produkci proteinů v koříncích řas. Výsledkem jsou silnější a zdravější řasy.
 • Inositol: Prvek, který se nachází například v luštěninách nebo sóje, pomáhá chránit řasy před vypadáváním a prodlužuje jejich růstový cyklus. Díky inositolu jsou řasy delší a odolnější.
 • Hydrolyzované hedvábí a keratin: Látky zvyšují pevnost a pružnost řas, což znamená, že se méně lámou a snadněji se natáčí. Řasy jsou také lesklejší a mají zdravější vzhled.
 • Kolagen a Panthenol: Pomáhají udržovat hydrataci a pružnost řas, což je klíčové pro jejich zdravý růst. Kolagen posiluje tkáň kolem řas a zvyšuje její pevnost, zatímco panthenol (provitamin B5) podporuje jejich lesk a hydrataci.
 • Sodium Hyaluronate: Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do buněčné tkáně a zajišťuje hydrataci, což zvyšuje účinnost séra.
 • Hydrogenerated Lecithin: Fosfolipid pomáhá řasám dýchat a zvyšuje jejich měkkost a pružnost. Také působí jako ochranný film proti vnějším škodlivým vlivům.
Koukni...  Footshop: Tenisky pro moderní maminky
Di Angelo Cosmetics No1 Lash s�rum pro prodlou?en� ?as 6 ml

Osobní zkušenost s Di Angelo No1 Lash

Po prvních dvou týdnech používání jsem začala pozorovat první výsledky. Mé řasy byly viditelně delší a hustší. Aplikace séra Di Angelo No1 Lash je velmi jednoduchá – stačí jej nanést na čisté, suché řasy každé ráno a večer. Sérum se rychle vstřebává a nezanechává žádné zbytky.

Po měsíci pravidelného používání byly mé řasy neuvěřitelně dlouhé a husté. Dokonce i mí přátelé si všimli rozdílu a ptali se mě, jaké prodlužování řas používám. Byla jsem nadšená, že jsem jim mohla říct, že to je díky séru Di Angelo No1 Lash.

Výhody a nevýhody

Výhody Di Angelo No1 Lash

 • Rychlé výsledky: Viditelné zlepšení jsem zaznamenala už po dvou týdnech, což je mnohem rychlejší než u jiných sér, která jsem zkoušela.
 • Přírodní složení: Kombinace přírodních složek mě přesvědčila o bezpečnosti a účinnosti produktu.
 • Snadná aplikace: Praktický aplikátor a rychlé vstřebávání séra činí každodenní použití velmi pohodlným.
 • Dlouhodobá výdrž: I přes vyšší cenu sérum vydrží dlouho, což z něj činí ekonomickou volbu.

Nevýhody Di Angelo No1 Lash

 • Vyšší cena: Cena je sice vyšší než u některých jiných sér na trhu, ale vzhledem k výsledkům a dlouhé výdrži je podle mě investice opodstatněná.
 • Citlivost pokožky: U některých uživatelek může dojít k mírné citlivosti pokožky kolem očí, zejména pokud mají velmi citlivou pleť. V mém případě jsem nezaznamenala žádné podráždění, ale je dobré být na to připraven.

Srovnání s jinými produkty

Vyzkoušela jsem několik jiných sér na řasy před tím, než jsem narazila na Di Angelo No1 Lash. Zde je srovnání s některými z nich:

 • RevitaLash Advanced: Toto sérum je také velmi účinné, ale výsledky se dostavují pomaleji a cena je ještě vyšší než u Di Angelo.
 • GrandeLASH-MD: Další populární sérum, které nabízí dobré výsledky, ale jeho složení není tak přírodní jako u Di Angelo, což může být problém pro uživatelky preferující přírodní kosmetiku.
 • Latisse: Toto sérum na předpis je velmi účinné, ale může způsobovat vedlejší účinky, jako je ztmavnutí kůže kolem očí nebo změna barvy duhovky, což je něco, co u Di Angelo No1 Lash nehrozí.
Koukni...  K MDŽ jsem dostala nádhernou kytici růží

Závěrečné hodnocení

Sérum na řasy Di Angelo No1 Lash je pro mě malé zázračné řešení, které přineslo viditelné a dlouhodobé výsledky. Jeho přírodní složení a rychlá účinnost mě přesvědčily, že je to produkt, do kterého se vyplatí investovat.

Mé řasy jsou teď nejen delší, ale také silnější a zdravější. Aplikace je snadná a sérum je vhodné pro každodenní použití. Pokud hledáte sérum na řasy, které opravdu funguje, mohu Di Angelo No1 Lash jen doporučit.

Vyzkoušejte a přesvědčte se sami o jeho účinnosti, určitě budete spokojeni jako já.

Di Angelo No1 Lash
Reklama Slevomat.cz

Di Angelo No1 Lash – Recenze a zkušenosti

0,0
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře… Buďte první, kdo ho napíše.


Přispějte svým komentářem, recenzí či zkušeností