Jako rodiče, kteří milují dobrou kávu, jsme byli nadšeni, když jsme objevili kavárnu Dvě vrány v Brandýse nad Labem. Toto místo je jako oáza pro milovníky výtečné kávy jako jsme my dva. Je to místo, kde se můžete zastavit, odpočinout si a vychutnat si šálek dokonale uvařené kávy. Ať už máte rádi espresso, cappuccino, latte nebo něco jiného, Dvě vrány vám nabídnou skutečně to nejlepší.

Hned jak vstoupíte, ucítíte příjemnou atmosféru a vstřícnost personálu. Je to místo, kde se cítíte jako doma. Personál je vždy připravený pomoci a poradit s výběrem kávy nebo dezertu. Káva je vynikající a domácí dezerty jsou tak lahodné, že si je jednoduše nenecháte ujít.

Jakou kávu máme nejraději my?

  1. Los Lajones : Káva z Panamy s podtónem Manga, Medu a Mléčné čokolády
  2. Edvin Pineda : Káva z Hondurasu s podtónem Kakaa, Karamelů a Fíků.

Pokud máte rádi čokoládový dort, cheesecake nebo něco lehkého a osvěžujícího, vždy tam najdete něco, co vás potěší. A pokud máte speciální dietní požadavky, kavárna nabízí také bezlepkové a bezlaktózové možnosti. Je to skvělé pro ty, kteří mají speciální dietní potřeby, ale nechtějí se vzdát svého oblíbeného dezertu. Bez ohledu na dietní omezení, se v kavárně Dvě vrány postarají o to, abyste si mohli vychutnat svůj oběd nebo večeři naprosto bez obav.

Ceny mají sice trochu vyšší, ale za tu úžasnou chuť a atmosféru to rozhodně stojí. Je to místo, kde si můžete vychutnat klid a pohodu. A podle hodnocení 4,7 na Google nejsme jediní, kdo si to myslí. Mnoho návštěvníků chválí nejen vynikající kávu a jídlo, ale také přátelskou atmosféru a vstřícný personál.

Pokud máte hlad, můžete zde ochutnat chutnou kámu (vyzkoušeli jsme) a pokud máte rádi brandy jako Péťa, budete unešeni. Nabízejí široký výběr brandy, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce chutná. Ať už si dáte limonádu nebo cappuccino k zahájení jídla, budete určitě spokojeni.

Vychutnejte si dokonalou kávu v útulné atmosféře kavárny Dvě vrány

Kavárna Dvě vrány je otevřena od 7:30 do 20:00, v neděli od 9:00 do 20:00. Je to ideální místo pro ranní kávu, oběd nebo večerní setkání s přáteli. Nachází se na adrese Masarykovo nám. 60/17, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Je snadno dostupná jak pěšky, tak autem, takže se k ní můžete dostat, jakkoli vám to vyhovuje.

Takže pokud hledáte útulné místo s výbornou kávou a dezerty v centru Brandýsa nad Labem, Kavárna Dvě vrány je 100% skvělou volbou. Je to místo, kde se můžete setkat s přáteli, strávit čas se svou rodinou nebo jen si odpočinout a vychutnat si výtečný šálek kávy.

A nezapomeňte, mají zde wifi zdarma, takže můžete zůstat v kontaktu se světem, zatímco si užíváte svého času ve Dvou vránách. Rozhodně tuto kavárnu doporučujeme jako nejlepší široko daleko 🙂

Koukni...  Romantická večeře na Valentýna: Jak připravit dokonalý večer

Rubriky:

Rodina, Životní styl,

Poslední aktualizace: 14/02/2024