Vzpomínáte na krásné chvíle strávené v Turecku s rodinou? Na slunečné pláže, šumění moře a dětský smích z aquaparku? A co golfové hotely obklopené luxusem a krásnými golfovými hřišti? Turecko nabízí nekonečné možnosti! Ať už hledáte zábavu pro celou rodinu nebo klid a relaxaci spojenou se sportovním vyžitím, Belek v Turecku je ideální destinací.

Nyní vám představím pět hotelů, které vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou plnou luxusu, pohodlí a zábavy. Na základě našich zkušeností z TUI Magic Life Belek, kde jsme s dětmi strávili skvělou dovolenou, a Petr si užil golfové pobyty ve Voyage a Maxx Royal Golf Resort Belek, vám představím ty nejlepší hotely pro vaše další dobrodružství v Turecku.

1. Lujo Bodrum: Zažijte bohémský luxus na Egejské riviéře

Poloha hotelu: Hotel Lujo Bodrum se nachází na malebné pláži v Gümüldür, jen kousek od historického Bodrumu. Nabízí tak ideální kombinaci klidného odpočinku u moře a výletů do rušného centra.

Ubytování: Hotel Lujo Bodrum nabízí 233 luxusních pokojů a suit s panoramatickým výhledem na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a poskytují maximální komfort.

Pláž a bazény: Hotel Lujo Bodrum se pyšní krásnou písečnou pláží s tyrkysovou vodou, kde si můžete užívat slunce a moře. K dispozici jsou také 3 venkovní bazény a jeden krytý bazén, ideální pro relaxaci a plavání.

Stravování: V hotelu Lujo Bodrum si pochutnáte na vynikající gastronomii v 6 restauracích a 4 barech. Nabízí se široká škála mezinárodních jídel, mořských plodů a autentické turecké kuchyně.

Wellness: Hotel disponuje luxusním spa centrem, kde si můžete dopřát širokou škálu procedur a relaxovat v sauně, parní lázni a hammamu.

Koukni...  7 Nejlepších parků v Praze - Zelené útočiště

Aktivity: Hotel Lujo Bodrum nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně vodních sportů, tenisu, fitness centra, animačních programů a dětského klubu.


2. Regnum Carya: Pohádkový palác v srdci Antalye

Poloha:Hotel Regnum Carya se nachází v Beleku, proslulé luxusní riviéře Antalye. Nabízí klidné prostředí obklopené piniovými lesy a krásnou pláží.

Ubytování: Hotel Regnum Carya se pyšní 900 luxusními pokoji a suitami v palácovém stylu. Nabízí se široká škála typů ubytování, od útulných pokojů po prostorné vily s vlastním bazénem.

Pláž a bazény: Hotel Regnum Carya má vlastní krásnou písečnou pláž s tyrkysovou vodou a pohodlnými lehátky. K dispozici je také 7 venkovních bazénů a jeden krytý bazén, včetně olympijského bazénu a aquaparku.

Stravování: V hotelu Regnum Carya si vyberete z 9 restaurací a 7 barů, které nabízí širokou škálu mezinárodních jídel, mořských plodů, sushi a autentické turecké kuchyně.

Wellness: Hotel Regnum Carya disponuje rozsáhlým wellness centrem s rozlohou 40 000 m², které je považováno za jedno z nejlepších v Evropě. Nabízí širokou škálu procedur, saunu, parní lázeň, hammam, krytý bazén a fitness centrum.

Aktivity: Hotel Regnum Carya nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně vodních sportů, tenisu, golfu, bowlingu, fitness centra, animačních programů a dětského klubu.


3. Ethno Belek: Zažijte kouzlo turecké tradice v moderním pojetí

Poloha:Hotel Ethno Belek se nachází v Beleku, proslulé luxusní riviéře Antalye. Nabízí klidné prostředí obklopené piniovými lesy a krásnou pláží.

Ubytování:Hotel Ethno Belek se pyšní 325 luxusními pokoji a suitami v moderním stylu s prvky tradiční turecké architektury. Nabízí se široká škála typů ubytování, od útulných pokojů po prostorné vily s vlastním bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a poskytují maximální komfort.

Pláž a bazény: Hotel Ethno Belek má vlastní krásnou písečnou pláž s tyrkysovou vodou a pohodlnými lehátky. K dispozici je také 5 venkovních bazénů a jeden krytý bazén, včetně olympijského bazénu a aquaparku.

Stravování: V hotelu Ethno Belek si vyberete z 5 restaurací a 5 barů, které nabízí širokou škálu mezinárodních jídel, mořských plodů, sushi a autentické turecké kuchyně. K dispozici je také 24 hodinová pokojová služba.

Koukni...  Dovolená a cestování s pejskem: Rady a tipy

Wellness: Hotel Ethno Belek disponuje luxusním spa centrem s rozlohou 3 000 m², které nabízí širokou škálu procedur, saunu, parní lázeň, hammam, krytý bazén a fitness centrum.

Aktivity: Hotel Ethno Belek nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně vodních sportů, tenisu, golfu, bowlingu, fitness centra, animačních programů a dětského klubu.


4. Gloria Serenity Resort: Oáza klidu a luxusu pro celou rodinu

Poloha: Hotel Gloria Serenity Resort se nachází v Beleku, proslulé luxusní riviéře Antalye. Nabízí klidné prostředí obklopené piniovými lesy a krásnou pláží.

Ubytování: Hotel Gloria Serenity Resort se pyšní 928 luxusními pokoji a suitami v moderním stylu. Nabízí se široká škála typů ubytování, od útulných pokojů po prostorné vily s vlastním bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a poskytují maximální komfort.

Pláž a bazény: Hotel Gloria Serenity Resort má vlastní krásnou písečnou pláž s tyrkysovou vodou a pohodlnými lehátky. K dispozici je také 9 venkovních bazénů a jeden krytý bazén, včetně olympijského bazénu a aquaparku.

Stravování: V hotelu Gloria Serenity Resort si vyberete z 9 restaurací a 9 barů, které nabízí širokou škálu mezinárodních jídel, mořských plodů, sushi a autentické turecké kuchyně. K dispozici je také 24hodinová pokojová služba.

Wellness: Hotel Gloria Serenity Resort disponuje luxusním spa centrem s rozlohou 4 000 m², které nabízí širokou škálu procedur, saunu, parní lázeň, hammam, krytý bazén a fitness centrum.

Aktivity: Hotel Gloria Serenity Resort nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně vodních sportů, tenisu, golfu, bowlingu, fitness centra, animačních programů a dětského klubu.


5. Cullinan Belek: Hotel snů pro milovníky luxusu a golfu

Poloha: Hotel Cullinan Belek se nachází v Beleku, proslulé luxusní riviéře Antalye. Nabízí klidné prostředí obklopené piniovými lesy a krásnou pláží.

Ubytování: Hotel Cullinan Belek se pyšní 281 luxusními pokoji a suitami v moderním stylu. Nabízí se široká škála typů ubytování, od útulných pokojů po prostorné vily s vlastním bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a poskytují maximální komfort.

Koukni...  Recenze Lake Hill Resort & Spa Polsko: Luxus

Pláž a bazény: Hotel Cullinan Belek má vlastní krásnou písečnou pláž s tyrkysovou vodou a pohodlnými lehátky. K dispozici je také 5 venkovních bazénů a jeden krytý bazén, včetně olympijského bazénu a aquaparku.

Stravování: V hotelu Cullinan Belek si vyberete z 4 restaurací a 5 barů, které nabízí širokou škálu mezinárodních jídel, mořských plodů, sushi a autentické turecké kuchyně. K dispozici je také 24hodinová pokojová služba.

Wellness: Hotel Cullinan Belek disponuje luxusním spa centrem s rozlohou 3 000 m², které nabízí širokou škálu procedur, saunu, parní lázeň, hammam, krytý bazén a fitness centrum.

Aktivity: Hotel Cullinan Belek nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně vodních sportů, tenisu, golfu (3 hřiště), bowlingu, fitness centra, animačních programů a dětského klubu.

Golf: Hotel Cullinan Belek je ideální volbou pro milovníky golfu. Nabízí 3 profesionální golfová hřiště s 27 jamkami, která jsou navržena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější hráče. K dispozici je také golfová akademie, kde si můžete zdokonalit své dovednosti.


Tipy pro výběr hotelu Turecko

Při výběru hotelu v Turecku je důležité zvážit vaše priority a preference. Pokud hledáte luxusní dovolenou s širokou škálou aktivit a služeb, pak jsou ideální volbou hotely Lujo Bodrum, Regnum Carya a Cullinan Belek. Pokud dáváte přednost klidnější atmosféře a autentické turecké zkušenosti, pak jsou pro vás ideální hotely Ethno Belek a Gloria Serenity Resort.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli hotel, jedno je jisté: v Turecku se vám dostane královské péče a zažijete nezapomenutelnou dovolenou!

Další tipy pro dovolenou v Turecku

  • Nejlepší doba pro dovolenou v Turecku je od dubna do října.
  • V Turecku se platí tureckou lirou (TRY).
  • Místní jazyk je turečtina, ale v turistických oblastech se domluvíte i anglicky.
  • Nezapomeňte si s sebou vzít opalovací krém, klobouk a sluneční brýle.
  • V Turecku se smlouvá o ceně na trzích a v obchodech.
  • Nezapomeňte si dát pozor na kapsáře, zvláště v turistických oblastech.
  • V Turecku je běžné dávat spropitné v restauracích a za služby.

Přeji vám krásnou dovolenou v Turecku!

Doufám, že vám tento článek pomohl s výběrem hotelu pro vaši dovolenou v Turecku! Přeji vám krásnou dovolenou v Turecku!

Máte nějaké dotazy? Nebojte se zeptat v komentářích!

Reklama Slevomat.cz

Dovolená v Turecku – Recenze a zkušenosti

0,0
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře… Buďte první, kdo ho napíše.


Přispějte svým komentářem, recenzí či zkušeností