Když jsem se rozhodl pro kompletní rekonstrukci našich koupelen, věděl jsem, že to nebude úkol pro slabé povahy. Celý proces od výběru správných materiálů, přes sladěný design až po realizaci vyžaduje nejen pečlivé plánování, ale především spolehlivého partnera, který vám pomůže navigovat rozmanitým světem koupelnového vybavení. A přesně takového partnera jsem našel v pobočce SIKO Koupelny na Černém Mostě v Praze.

Od prvního okamžiku, co jsem vkročil do prostorného showroomu SIKO, jsem byl ohromen širokou nabídkou produktů. Od moderních baterií, přes elegantní vany, až po praktické koupelnové skříňky a mnoho dalších doplňků – bylo zřejmé, že zde najdu vše potřebné pro naše vysněné koupelny.

Nicméně, to, co opravdu odlišilo můj nákupní zážitek od jakéhokoli jiného, byla úžasná pomoc, kterou mi poskytla Adéla Švandrlíková. Adéla se stala nejen poradcem, ale také důvěrným průvodcem a konzultantem celého procesu výběru. Její profesionalita, odborné znalosti a zejména její vstřícný a přátelský přístup udělaly z nákupu radost a to nemluvím o slevě, kterou pro nás vymyslela.

Adéla byla víceméně nonstop k dispozici, a to i o víkendech, což bylo pro mě jako pro člověka s náročným pracovním harmonogramem opravdu neocenitelné. Vždy, když jsem měl dotaz nebo jsem potřeboval další radu, Adéla byla tam nebo na telefonu, aby mi pomohla. Její schopnost naslouchat našim potřebám a přání a následně předložit přesně to, co jsme hledali, byla bezkonkurenční.

Výsledkem naší spolupráce s Adélou ze SIKO Koupelny na Černém Mostě jsou koupelny, které nejen splňují všechny naše funkční a estetické požadavky, ale také překračují naše očekávání. Každý prvek, od baterií, toalet, vanu, bidety až po skříňky, byl pečlivě vybrán tak, aby spolu všechny prvky harmonicky korespondovaly a vytvářely dokonale sladěný prostor.

Koukni...  Jak vybrat gril Weber: Plyn, elektřina, uhlí

Chtěl bych touto cestou „ač to nedělám rozhodně často“, vyjádřit svůj obrovský dík Adéle za její neuvěřitelnou podporu, trpělivost a odbornost. Vaše práce nám umožnila realizovat náš sen o dokonalé koupelně a za to jsme vám vděční.

Za nás možná to poslední a to: Pokud přemýšlíte o rekonstrukci vaší koupelny a hledáte místo, kde vám budou skutečně rozumět a pomohou vám vybrat to nejlepší možné řešení, nemohu doporučit lepší místo než SIKO Koupelny na Černém Mostě. Zde nejenže najdete široký výběr kvalitního vybavení, ale také profesionální tým, který se o vás postará jako o nikoho jiného. Pokud máte zájem, mohu samozřejmě předat i telefon či email přímo na Adélu.

PS: Pozor, toto není žádná placená spolupráce nebo PR SIKA, jedná se čistě o naše rozhodnutí takovouto recenzi publikovat, neboť věříme, že pochvala za dobře odvedenou práci může být mnohokrát i neocenitelná. Kéž by takto pracovali všichni zaměstnanci většiny firem svým proaktivním přístupem 🙂

PS 2: Omluvte mne za ten bordel v koupelně 🙂

Rubriky:

Bydlení, Rekonstrukce,

Poslední aktualizace: 15/02/2024