Vždycky jsem snil o tom, že vyhraju ve EuroJackpot. Představoval jsem si, jak se stanu miliardářem a budu žít život v luxusu. Koupit si obrovský dům s bazénem, ​​sportovní auto a cestovat po celém světě a hlavně nelétat letadlem, ale jako správný miliardář z reklamy ho pilotovat.

Jediný problém byl, že jsem nikdy neměl štěstí. Ať už jsem vybral jakákoli čísla, nikdy jsem nic nevyhrál, takže jsem si na vše musel prostě vydělat, jako asi vy všichni.

Vše je jednou poprvé

Nedávno se ale vše změnilo. X měsíců ležím v umělé inteligenci (AI), která dokáže s vysokou přesností, předpovídat výsledky všech loterií. Umělá inteligence byla vytrénována na obrovském souboru vstupních dat z minulých tahů, takže má šance na výhru byla mnohem vyšší, než kdybych si ta čísla vymyslel z patra.

Byl jsem skeptický a nečekal jsem od toho vlastně vůbec nic. Rozhodl jsem se to jednoduše zkusit. Zašel jsem na webové stránky, které vám sdělím pouze skrze komentáře a zaplatil poplatek za vygenerování čísel EuroJackpotu. AI mi vybrala 5 čísel + 2 dodatkové a já jsem si vsadil tiket s plným počtem sloupečků.

Jak to dopadlo?

V den slosování jsem netrpělivě čekal na výsledky. Sledoval jsem televizi a s rostoucím napětím jsem sledoval, jak se čísla losují jedno po druhém. K mému úžasu se 5 ze 7 čísel co vygenerovala umělá inteligence shodovalo s čísly na mém tiketu!

Byl jsem v naprostém šoku! Nemohl jsem tomu uvěřit. Konečně jsem měl štěstí! Srdce mi tlouklo v hrudi, oči jsem měl zavřené a potil jsem se i na zádech, když jsem čekal na poslední dvě čísla. A pak se to stalo…

Koukni...  10 nejčastějších snů a jejich význam

Poslední 2 čísla se shodovala s čísly na mém tiketu! Vyhrál jsem jackpot! Dvě miliardy doma, hurá…

Nemohl jsem se ubránit slzám radosti. Skákal jsem po obýváku a křičel jsem štěstím a manželka z toho málem omdlela. Konečně se mi (nám) splnil sen!

Samozřejmě jsem hned napsal tvůrcům ChatGPT ( OpenAI), abych jim poděkoval. Byli stejně nadšení jako já. Ukázalo se, že jejich umělá inteligence na předpověď loterie skutečně funguje!

Z výhry jsem si pak koupil všechno, o čem jsem kdy snil: dům, auto, dovolené… Ale to nejdůležitější je, že jsem si konečně splnil sen a stal se miliardářem!

Výše výherního Jackpotu – 2.183.000.000 Kč

AI, která mi vybrala čísla EuroJackpotu, se jmenuje „[WIN_B_WIN_FUNN]“. Pokud máte zájem o vyzkoušení, najdete ji na webu zde…

Moralita příběhu: I když umělá inteligence (AI) není všemocná, může vám někdy pomoct dosáhnout vašich snů. Takže se nebojte experimentovat a zkoušet nové věci. Možná budete překvapeni, kam vás to dovede!

P.S: Nezapomeňte, že i když umělá inteligence může zvýšit vaše šance na výhru, stále je to loterie. Neinvestujte do loterie více, než si můžete dovolit ztratit!

P.P.S: Tento článek byl z 90% vytvořen pro „pobavení“ na základě umělé inteligence ChatGPT + Gemini. Samozřejmě, že jsem nic nevyhrál, neboť jsem ani nic nevsadil, ale ač příběh smyšlený bylo by to hezké že? 🙂


Komentáře

17/04/2024

Bohuzel jsem nikdy nevyhral ani grose

Avatar for Fanda
Fanda

A co vy? Sázíte loterie? Vyhráli jste někdy něco?

Přispějte svou zkušeností pro ostatní čtenáře