Když se řekne Dyson, vybaví se mi synonyma jako inovace, spolehlivost a špičková kvalita. Jako dlouholetá uživatelka produktů Dyson mohu potvrdit, že každý přístroj, který jsem od této značky měla, byl nejen designovým skvostem, ale především parádním pomocníkem do domácnosti. A není tomu jinak ani u robotického vysavače Dyson 360 Vis Nav, který stojí na prahu naší domácnosti jako potenciální nový člen naší “robotické rodiny”.

Proč zvažujeme Dyson 360 Vis Nav

V našem domě, kde život oživují dva energické raubíři, se úklid stává nekonečným příběhem. Ačkoliv náš současný robotický vysavač Karcher odvádí skvělou práci, začínáme cítit, že jeden vysavač nestačí pokrýt všechny kouty našeho domova. Dyson 360 Vis Nav přichází s řešením, které by mohlo naše úklidové rituály posunout na zcela novou úroveň.

Rozdíly Dysonu proti ostatním robotickým vysavačům

Robotický vysavač Dyson 360 Vis Nav se od ostatních modelů na trhu odlišuje několika klíčovými vlastnostmi a technickými parametry:

  • 360° vizuální navigace: Tento model má schopnost vizuálně navigovat a mapovat vaši domácnost, což mu umožňuje efektivně čistit a pamatovat si, kde již byl a kam ještě potřebuje vyčistit.
  • Motor Dyson Hyperdymiu: Digitální motor se otáčí rychlostí až 110 000 otáček za minutu, což poskytuje nejvýkonnější sání ze všech robotů. PS: Předchůdce Dyson 360 Heurist měl jen 78 000 otáček.
  • Detekce mikroskopických částic: Piezoelektrický snímač sleduje hladinu prachu a detekuje mikroskopické částice, přičemž v případě potřeby automaticky zvyšuje sací výkon.
  • Pětistupňový filtrační systém HEPA: Zachytává a utěsní až 99,99 % mikroskopických částic o velikosti 0,1 mikronu, což zahrnuje i zvířecí prach a saze z dieselových motorů.
  • Ovládání přes aplikaci: Aplikace MyDyson™ umožňuje plánování úklidu, definování zón a sledování průběhu čištění. Navíc vysavač dostává automatické aktualizace softwaru přes Wi-Fi.
  • Skenování a adaptivní chování: Umožňuje definovat zóny pro čištění a nastavit časy, dny a režimy výkonu pro úklid. Robot se nejen adaptuje na různé typy podlah, ale také si pamatuje, kde již uklidil a kam ještě potřebuje dojet. To vše díky sofistikovanému algoritmu zpracování dat a výkonnému procesoru.
Koukni...  Hobo: Tough Life na Playstation 5

Na rozdíl od jiných robotických vysavačů, které mají většinou boční zametače, vysává nečistoty místo jejich odmítání, toto je pro nás jeden z hlavních důvodů k jeho pořízení. Tento model také nabízí rozšiřující se boční kanál, který čistí až po okraj a je dostatečně silný, aby zachytil prach a nečistoty až ke stěně.

Dyson 360 Vis Nav je navržen tak, aby sbíral více nečistot než kterýkoli jiný robot ve všech patrech, a to díky kartáčové liště s celou šířkou, která čistí až k okraji. Jeho design ve tvaru D s kartáčovou lištou od okraje k okraji mu umožňuje vyčistit širší oblast než většina ostatních robotů jiných značek.

Všechny tyto vlastnosti činí tohoto robota naprosto unikátním a jedinečným na trhu robotických vysavačů.

Fotogalerie

Cena Dyson 360 Vis Nav

Cena robotického vysavače Dyson 360 Vis Nav se může lišit v závislosti na prodejci a regionu. Podle mých posledních informací co jsem koukala na web Dysonu, je cena tohoto modelu 32 990,00 Kč.

Záruka na produkty Dyson

Záruka na robotický vysavač Dyson 360 Vis Nav se poskytuje na 2 roky od jeho pořízení. Tato záruka by měla pokrývat vady materiálu a zpracování při běžném domácím používání. My máme doma navíc i pojištění domu i domácnosti od pojišťovny Direct, kde je rozšíření záruky z 2 let na 7 let pro každý spotřebič u nás doma, což btw doporučuji všem.

Na závěr

Vzhledem k našim požadavkům na čistotu a spolehlivost, Dyson 360 Vis Nav představuje ideální řešení pro naši větší domácnost. Přestože je jeho pořizovací cena na vyšší úrovni, investice do kvality a efektivity čištění, kterou tento model nabízí, je zcela ospravedlnitelná.

Je to jednoduše investice, ale pokud hledáte spolehlivého a výkonného pomocníka do domácnosti jako my, robotický vysavač Dyson 360 Vis Nav by měl být tou správnou volbou. S jeho technologiemi, výkonem a inteligentními funkcemi se můžete těšit na čistotu a pohodlí stejně tak jako se nyní těšíme my.


Dyson 360 Vis Nav – Recenze a zkušenosti

4,8
4,8 z 5 hvězdiček (na základě 4 hodnocení)
Vynikající75%
Velmi dobré25%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Můj sen

02/05/2024
Avatar for Blažena Horková
Blažena Horková

Některé větší věci nevysaje

29/04/2024

Skvělý sání ale nepobere o trochu větší kousky…pošle je dál a to je škoda

Avatar for Eva Čenovská
Eva Čenovská

Máme 2 psy

29/04/2024

Jako majitel dvou psů jsem věděl, že kvalitní vysavač je nutností. S Dysonem jsem konečně našel ten pravý. Díky silnému sacímu výkonu si poradí s chlupy, vlasy a i dalším nepořádkem beze zbytku. Vysávám dvakrát denně a pokaždé jsem nadšený z výsledku. Můj domov je čistý i v těch nejnáročnějších místech. Dyson je prostě jiná liga. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít nic jiného. Manipulace s ním je pohodlná a nádoba na prach se snadno vyprazdňuje. Navíc má stylový design, který se hodí do každého interiéru.

Avatar for Jan Effenberger
Jan Effenberger

Optimální

28/04/2024

Skvělé řešení pro bleskový úklid celé domácnosti! Příjemně vypadá a pracuje potichu navíc velmi dobře saje.

Avatar for Milada K
Milada K

Přispějte svým hodnocením či zkušeností

Rubriky:

Technologie,

Poslední aktualizace: 13/05/2024