Po deseti letech věrnosti jednomu „nejmenovanému“ pneuservisu jsem se kvůli značnému zvýšení cen (6 600 Kč za výměnu, přezutí, vyvážení a uskladnění pneumatik pro naše dvě auta s 20 a 21 palcovými koly) rozhodl pro změnu. Mým novým výběrem se stal pneuservis EuroTyres Praha a rád bych se podělil o svou zkušenost, která může pomoci ostatním při rozhodování kde přezouvat bačkory těm našim 4 kolým parťákům.

Vyhledávání nového pneuservisu není nikdy snadné, obzvláště když se rozhodnete opustit servis, ke kterému máte dlouholetý vztah. Moje rozhodnutí přejít na pneuservis EuroTyres Praha bylo motivováno kombinací faktorů, od cenové politiky po jednoznačnou kvalitu služeb. Zde je podrobnější pohled na mé zkušenosti.

První dojem a prostředí pneuservis Eurotyres Praha

Čistota a organizace

Jakmile jsem vstoupil do pneuservisu EuroTyres, okamžitě jsem si všiml, že čistota a organizace jsou pro ně priorita. Vše mělo své místo, což mi signalizovalo profesionalitu a pečlivý přístup k práci. Žádný chaos na pracovišti ani kolem aut, prostě a jednoduše vše v pořádku.

Přívětivost a profesionalita personálu Eurotyres Praha

Uvítání bylo srdečné a všechny mé dotazy byly zodpovězeny s důkladností a znalostí lidí, kteří ví co dělají. Tato bezprostřední pozitivní interakce byla pro mě ujištěním, že jsem své auto svěřil do správných rukou.

Kvalita služeb pneuservis Eurotyres Praha

Rozsah služeb

EuroTyres mi nabídl kompletní spektrum služeb, včetně výměny a vyvážení kol, oprav defektů a možnosti skladování pneumatik na obě naše auta. Byl jsem mile překvapen šíří služeb a přizpůsobivostí k mým specifickým požadavkům.

Koukni...  Máš v autě čisto nebo popelnici jako čuník?

Rychlost a efektivita

Práce v pneuservisu byla provedena rychle a efektivně, což minimalizovalo dobu, kdy jsem byl bez auta cca 20 minutek jedno auto. Pneuservis EuroTyres ukázal, že respektuje čas svých zákazníků a snaží se o co nejrychlejší a nejkvalitnější provedení práce.

Benefitem pro mě byla možnost online rezervace, takže jsem přijel na čas a nečekal jsem než se na mě dostane řada.

Komunikace

Ocenil jsem, jak pneuservis Eurotyres Praha komunikoval během celého procesu. Byl jsem informován o všech potřebných možných opravách, ceníku a doporučeních, aniž bych cítil jakýkoli tlak na okamžité rozhodnutí. To mě pouze ujistilo ve skutečnosti, že jim jde o zájem a dlouhodobého zákazníka a nikoli rychlý jednorázový profit jako je to běžné u jiných pneuservisů v Praze.

Ceník pneuservis EuroTyres Praha

Cenově je pneuservis EuroTyres v Praze velmi konkurenceschopný, zejména ve srovnání s cenami, které jsem byl zvyklý platit v předchozím servisu než mi je tedy v předchozím pneuservisu meziročně zvýšili o skoro 3000 Kč. Transparentnost ceníku a absence skrytých poplatků byly pro mě klíčové.

Kvalita použitých materiálů a vybavení

Pneumatiky a vybavení

Nabídka pneumatik zahrnovala širokou škálu značek a typů, což mi umožnilo vybrat si nejlepší možnost pro naše 2 auta. Moderní vybavení servisu zajistilo, že práce na našich autech byla provedena s maximální precizností.

Záruka a po-prodejní servis

Záruka: Informace o záruce na práci a použité materiály mi daly dodatečnou jistotu. Vědomí, že servis stojí za svou prací, bylo pro mě klíčové.

Po-prodejní servis: EuroTyres projevil ochotu řešit jakékoli stížnosti nebo problémy, což vzbuzuje důvěru v jejich služby a zákaznický přístup.

Dodatečné služby

Nabídka bezplatných kontrol, jako jsou kontrola tlaku v pneumatikách a prohlídka brzd, je pro mě vítaným bonusem. Tyto služby nejen zvyšují hodnotu pro zákazníka, ale také přispívají k bezpečnosti na silnicích.

Koukni...  Bugatti Tourbillon: Šokujících 1800 koní a 0-100km/h za 2 s.

Dále mi byla nabídnuta možnost PickUP, tj. vyzvednutí vozidla v kanceláři po Praze s dovozem zpět, což vnímám při mém pracovním vytížení jako zcela fantastickou službu.

Celková spokojenost a moje doporučení

Na základě mé celkové zkušenosti bych tedy rozhodně pneuservis EuroTyres Praha doporučil každému, kdo hledá kvalitní pneuservis v Praze. Od prvního kontaktu po dokončení práce jsem byl s jejich službami nadmíru spokojen.

Pokud hledáte servis, který nabízí skvělou hodnotu, vynikající zákaznický servis a odbornou práci, pneuservis EuroTyres Praha je za mě bezesporu správná volba.

PS: Dopředu podotýkám, že se nejedná o žádnou spolupráci ani placenou recenzi, jedná se čistě o naši zkušenost s daným pneuservisem. Vždy když mám s něčím „produktem, službou“ pozitivní zkušenost rád věnuji ten čas a napíšu o tom 🙂


Pneuservis Eurotyres Praha – Hodnocení a zkušenosti

5,0
5,0 z 5 hvězdiček (na základě 1 hodnocení)
Vynikající100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

06/04/2024

přidávám se k vaší zkušenosti, jezdím tam také s autem a je pravda, že mají vážně kvalitní služby i přístup k zákazníkům

Avatar for Radek
Radek

Přispějte svým hodnocením či zkušeností