Miluju zahradu! A co vy? Pokud si to říkáte taky, pak věřte, že pro vás mám tip na jedno kouzelné místo, které jsem dneska objevila a které si mě hned získalo. Jmenuje se zahradnictví Spomyšl a nachází se kousek od Prahy, směrem na Mělník (cca 30 minut autem).

Proč jsem si ho zamilovala?

Důvodů je hned několik. Za prvé, rozmanitost. V zahradnictví Spomyšl najdete nepřeberné množství květin, sazenic,dřevin a dalšího zahradního materiálu. Ať už hledáte cokoli, od okrasných rostlin pro zkrášlení terasy po ovocné stromy a keře pro bohatou úrodu, tady si zaručeně vyberete.

Procházet se mezi regály plnými zeleně a květin je tu opravdový zážitek. Mně se moc líbilo, že tu mají i oddělení s bylinkami, kde jsem si mohla nakoupit tymián, rozmarýn a bazalku na letní grilování. A pro milovníky exotického ovoce tu mají i sazenice banánovníku, papáje a fíkovníku!

Za druhé, kvalita. Všechny rostliny v zahradnictví Spomyšl jsou pěstovány s láskou a péčí a na první pohled je to znát.Jsou krásně zdravé a silné, takže vám budou dělat radost po mnoho let.

Za třetí, profesionální přístup. Personál zahradnictví Spomyšl je velice ochotný a znalý. Rádi vám poradí s výběrem rostlin a zodpoví všechny vaše otázky. Mně se moc líbilo, že se mnou prodavačka trpělivě procházela celé zahradnictví a ukázala mi různé varianty stromů, které by se hodily před náš dům. Dokonce mi i poradila, jak o strom správně pečovat, aby byl zdravý a krásně rostl.

Za čtvrté, ceny. Ceny v zahradnictví Spomyšl jsou velice férové a odpovídají kvalitě nabízeného zboží. Navíc tu často bývají různé akce a slevy, takže si můžete nakoupit za ještě lepší ceny. Během naší dnešní návštěvy měli například slevu 20% na všechny okrasné rostliny, takže jsem si domů odnesla krásný levandulový keř za pouhých 150 korun 🙂

Koukni...  Naše 12 leté zkušenosti s pěstováním Katalpy

Fotogalerie zahradnictví Spomyšl

Co jsem si v zahradnictví Spomyšl koupila?

My jsme do zahradnictví Spomyšl vyrazili s cílem koupit strom před dům k vrátkům. Nakonec jsme se ale nechali zlákat i krásnými květinami a sazenicemi. Domů jsme si ve finále odvezli:

  • Malou jabloň ‚Honeycrisp‘ – tento strom je ideální pro pěstování na zahradě i v menších prostorech. Má lahodné a šťavnaté plody, které jsou odolné proti padání.
  • Levandule – tuto aromatickou bylinku můžete pěstovat klidně v květináči i na zahradě. Krásně voní a odpuzuje hmyz.
  • Maliny – kdo by nemiloval sladké a šťavnaté maliny? V zahradnictví Spomyšl najdete široký výběr odrůd malin,takže si zaručeně vyberete tu pravou pro vaši zahradu.
  • Mango – exotické ovoce, které si můžete vypěstovat i doma! Koupili jsme sazenice manga v menší velikosti, tak uvídíme.
  • Červené banány – sladší a aromatičtější než klasické žluté banány. Jsem dost zvědava, zdali nám to chytne.

No a strom? Bohužel by se nám nevešel do auta, ale už máme vybráno. Líbí se nám Blahočet chilský aneb Araucaria araucana, nicméně budeme volit menší vzrůst, protože 119 tisíc za ten co se nám líbil, vážně nejsme ochotni zaplatit 🙂

Moje doporučení

Zahradnictví Spomyšl můžu s klidným svědomím doporučit všem, kteří hledají kvalitní rostliny za férové ceny. Je to ideální místo pro nákup všeho, co potřebujete pro zkrášlení vaší zahrady, interiérů nebo balkónu.

Tipy pro vaši návštěvu zahradnictví Spomyšl:

  • Zahradnictví je otevřeno pondělí až neděle od 8:00 do 18:00 což je podle mě naprosto fantastické!
  • Parkování je zdarma o kapacitě cca 30 aut.
  • Na webu zahradnictví Spomyšl najdete aktuální nabídku rostlin a další informace, takže to v klidu prozkoumejte, ale věřte, že nejlepší je to osobně 🙂

Na závěr

Ať už jste zkušený zahrádkář/ka nebo teprve začínáte, v tomto zahradnictví si zaručeně najdete to pravé. Toto kouzelné místo si vás zaručeně získá a stane se vaším oblíbeným cílem pro všechny nákupy týkající se vaší zahrady.

Koukni...  Recenze Husqvarna LC 347iVX: Akumulátorová sekačka na zahradu

Užijte si návštěvu a nechte se okouzlit krásou zeleně jako my!

Už jste někdy navštívili zahradnictví Spomyšl? Pokud ano, podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích! Co se vám tam líbilo nejvíc? Co jste si tam koupili?

A pokud jste v ahradnictví ještě nikdy nebyli, co vás tam láká? Na co se těšíte nejvíc?

Těšíme se na vaše komentáře!

Reklama Slevomat.cz

Zahradnictví Spomyšl – Recenze a zkušenosti

0,0
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře… Buďte první, kdo ho napíše.


Přispějte svým komentářem, recenzí či zkušeností

Rubriky:

Zahrada,

Poslední aktualizace: 21/05/2024