eToro je online investiční platforma, která umožňuje investorům obchodovat s širokou škálou aktiv, včetně akcií, komodit, ETF a kryptoměn. Platforma je známá pro své inovativní funkce, jako je CopyTrader™, která umožňuje investorům automaticky kopírovat obchodní strategie zkušených investorů, a Social Trading™, která umožňuje investorům sledovat a sdílet investiční nápady s ostatními uživateli.

Úvodní strana obchodní platformy eToro s velkým zeleným nadpisem 'NEJLEPŠÍ OBCHODNÍ PLATFORMA'. Pod nadpisem je text v češtině, který vyzývá lidi, aby se připojili k 30 milionům uživatelů z celého světa a investovali do více než 5 000 aktiv s pokročilými obchodními nástroji. Tlačítko 'Začněte investovat' je umístěno pod tímto popisem. Vpravo jsou dva smartphony zobrazující mobilní aplikaci eToro s grafem a seznamem akcií, jako je Amazon a Coca-Cola, a ikony různých kategorií aktiv, jako jsou akcie, krypto a komodity. Na jednom ze smartphonů je také vidět odznak 'Forbes Advisor Best of 2024' pro nejlepší obchodní platformy. V dolní části stránky je hodnocení 'Great' s pěti hvězdami a počtem recenzí na Trustpilot.
eToro

Co je eToro?

eToro je regulovaná investiční platforma s více než 12 miliony uživateli po celém světě. Společnost sídlí v Izraeli a je autorizována a regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry (CySEC) a Finančními službami na Maltě (MFSA).

Co eToro nabízí?

eToro nabízí širokou škálu investičních produktů a služeb, včetně:

 • Obchodování s akciemi: Obchodujte s akciemi více než 3 000 společností z celého světa.
 • Obchodování s komoditami: Obchodujte s komoditami jako zlato, ropa a stříbro.
 • Obchodování s ETF: Obchodujte s ETF, které sledují různé indexy, sektory a aktiva.
 • Obchodování s kryptoměnami: Obchodujte s kryptoměnami jako Bitcoin, Ethereum a Litecoin.
 • CopyTrader™: Automaticky kopírujte obchodní strategie zkušených investorů.
 • Social Trading™: Sledujte a sdílejte investiční nápady s ostatními uživateli.
 • eToro Plus: Získejte přístup k exkluzivním funkcím, jako jsou nízké poplatky za obchodování, nástroje pro analýzu trhu a kopírování portfolií populárních investorů.
Webová stránka s informacemi o obchodní platformě eToro, hlásající 'VŠE V JEDNOM' v zeleném banneru nahoře. Pod tím je zelené tlačítko s nápisem 'Začněte hned', které láká začít obchodovat. Stránka obsahuje ikony a čísla ukazující množství dostupných investičních možností: 4970 cenných papírů, 663 ETF, 55 měn, 21 indexů, 35 komodit a 100 kryptoměn. Pod ikonami je zobrazen aktuální kurz akcie společnosti Amazon.com Inc s názvem 'AMZN', která je 177.1639, což představuje nárůst o 2.5339 (1.45%). Dále je text 'Investujte do akcií z celého světa' s odstavcem popisujícím, jak lze investovat do různých odvětví a globálních trhů, a zeleným tlačítkem 'Začněte investovat do akcií'. V dolní části je varování, že kapitál je vystaven riziku a že budou účtovány další poplatky.
Přehled investic u eToro

Výhody používání eToro

 • Snadno použitelná platforma: Platforma eToro je navržena tak, aby byla snadno použitelná i pro začátečníky.
 • Široká škála aktiv: eToro nabízí širokou škálu investičních produktů a služeb, ze kterých si můžete vybrat.
 • Inovativní funkce: eToro nabízí inovativní funkce, jako je CopyTrader™ a Social Trading™, které vám mohou pomoci zlepšit vaše investiční výsledky.
 • Nízké poplatky: eToro nabízí nízké poplatky za obchodování, které jsou konkurenceschopné s ostatními online investičními platformami.
 • Reguluje se: eToro je regulovaná společnost, která dodržuje přísné bezpečnostní a finanční standardy.
Koukni...  Kdy se vyplatí/nevyplatí životní pojištění?
Přehledová stránka trhů na webu eToro zobrazující aktuální ceny a procentuální změny kryptoměn a akcií. V horní části jsou ikony pro 'Přehled', 'Cenné Papíry', 'Krypto', 'Indexy', 'Komodity', 'Měny', a 'ETF'. Jsou zde tři karty s informacemi o kryptoměnách: 'BTC' Bitcoin s cenou 65,678.90 a změnou +1.91%, 'ETH' Ethereum s cenou 3,162.72 a změnou +0.84%, a 'ADA' Cardano s cenou 0.51 a změnou +2.41%. V sekci 'Denní hybatelé' jsou uvedeny akcie s největšími zisky a ztrátami, například 'NKGN' Nikogen Biotech Inc s nárůstem 46.73%, a 'IZM' Izocom Group Inc s poklesem -20.30%. Dále je část 'Volba komunity' s výzvou 'Ukažte mi nejoblíbenější Cenné Papíry', se seznamem populárních akcií jako 'TSLA' Tesla Motors, 'AMZN' Amazon.com Inc, a další, včetně jejich cen a procentuálních změn.
Přehled komodit, akcií, kryptoměn

Nevýhody používání eToro

 • Není k dispozici ve všech zemích: eToro není k dispozici ve všech zemích světa.
 • Nabízí pouze CFD: eToro nabízí pouze kontrakty na rozdíly cenové (CFD), nikoli samotná aktiva.
 • Poplatky za neaktivitu: eToro účtuje poplatek za neaktivitu, pokud svůj účet nepoužíváte po dobu 12 měsíců.

Je eToro pro vás to pravé?

eToro je dobrá volba pro investory, kteří hledají snadno použitelnou platformu s širokou škálou investičních produktů a služeb. Platforma je obzvláště vhodná pro začátečníky, kteří se chtějí naučit o investování, nebo pro investory, kteří chtějí kopírovat obchodní strategie zkušených investorů.

Je eToro regulovaná platforma?

Ano, eToro je regulovaná společnost s licencí od Kyperské komise pro cenné papíry (CySEC) a Finančních služeb na Maltě (MFSA). Dodržuje přísné bezpečnostní a finanční standardy, aby chránila peníze svých klientů.

Důležité!

Nezapomeňte, že investování vždy zahrnuje riziko. Před investováním jakýchkoli peněz byste měli pečlivě zvážit své investiční cíle a toleranci k riziku. Investování do CFD je složitý nástroj a s sebou nese vysoké riziko ztráty peněz. 75 % účtů retailových investorů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem služeb. Zvažte, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Nejčastější dotazy

Co je eToro a jak funguje?

eToro je platforma pro sociální obchodování, která umožňuje uživatelům kopírovat obchody ostatních obchodníků a investovat do široké škály finančních nástrojů. Uživatelé si mohou vytvořit účet, vložit peníze a začít obchodovat nebo investovat.

Jaké jsou poplatky na eToro?

eToro účtuje různé typy poplatků, včetně poplatků za spread (rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou), nočních poplatků za udržení pozice otevřené přes noc a výběrových poplatků. Poplatky se liší podle typu aktiva a trhu.

Jak mohu vložit peníze na svůj eToro účet?

Peníze lze vkládat různými metodami, včetně bankovního převodu, kreditních/debetních karet a e-peněženek jako PayPal nebo Skrill. Minimální vklad na eToro se liší v závislosti na vaší zemi bydliště. V České republice je minimální vklad 200 USD.

Můžu na eToro obchodovat s kryptoměnami?

Ano, eToro nabízí obchodování s několika kryptoměnami, včetně Bitcoinu, Ethereum a mnoha dalších. Platforma umožňuje jak přímé obchodování s kryptoměnami, tak investice do produktů založených na kryptoměnách.

Jak funguje kopírování obchodů na eToro?

Kopírování obchodů je funkce, která umožňuje uživatelům automaticky kopírovat obchody vybraných obchodníků. Uživatelé si mohou prohlížet profily různých obchodníků, zjistit jejich výkonnost a rozhodnout, zda je chtějí kopírovat.

Můžu na eToro využít pákový efekt?

Ano, eToro nabízí pákový efekt na mnoho finančních instrumentů. Velikost páky se liší podle typu aktiva a je regulována v závislosti na jurisdikci, ve které se uživatel nachází. Pákový efekt umožňuje uživatelům obchodovat s většími objemy, než jaký je jejich skutečný kapitál.

Promoční stránka eToro pro obchodování s kryptoměnami s velkým modrým nadpisem 'KRYPTO' v horní části. V pravém horním rohu je logo Investopedia s textem 'Best Broker Awards 2024, Best for Cryptocurrency Trading'. Pod hlavním nadpisem je černý pruh s textem 'Správná platforma pro obchodování s kryptoměnami je rozhodující' a zeleným tlačítkem 'Začněte nyní'. Níže jsou tři odůvodnění, proč investovat do krypta na eToro: 'Připojte se ke krypto komunitě', 'Celosvětově uznávaná platforma', a 'Využijte jednoduchost', každý s příslušným ikonickým symbolem. Stránka zdůrazňuje výkonné nástroje, uživatelsky přívětivé funkce a transparentní poplatky, které nabízí eToro jako předníka v obchodování s kryptoměnami.
Ocenění Best Broker Awards 2024

Na závěr

eToro je renomovaná online investiční platforma s více než 12 miliony uživateli po celém světě. Platforma nabízí širokou škálu investičních produktů a služeb, nízké poplatky a inovativní funkce, jako je CopyTrader™ a Social Trading™. eToro je dobrá volba pro investory, kteří hledají snadno použitelnou platformu s širokou škálou investičních možností.


eToro investiční platforma – Hodnocení a zkušenosti

4,0
4,0 z 5 hvězdiček (na základě 2 hodnocení)
Vynikající0%
Velmi dobré100%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Komentáře

No Title

24/04/2024

Už delší dobu jsem hledala spolehlivou platformu pro nákup kryptoměn. Vyzkoušela jsem jich několik, ale žádná mě nepřesvědčila. Až jsem narazila na eToro. Hned od začátku jsem byla nadšená z jednoduchého a přehledného rozhraní. Oceňuji i širokou nabídku kryptoměn a nízké poplatky. S eToro jsem zatím neměla žádné problémy. Vždycky jsem dostala to, co jsem očekávala. Platforma je bezpečná a spolehlivá.

Koukni...  Luxusní rezidence na Floridě: Moderní bydlení u pláže ve Fort Lauderdale
Avatar for Petra Pokorná
Petra Pokorná

Obchodování pro laiky

24/04/2024

Nikdy jsem neobchodoval akcie, ale eToro mi to usnadnilo. Teď sleduji své oblíbené firmy a učím se.

Avatar for Martin Kovář
Martin Kovář

Přispějte svým hodnocením či zkušeností

Poslední aktualizace: 22/04/2024