Když jsme se rozhodli strávit několik dní po Vánocích a Silvestru v Lake Hill Resort & Spa, netušili jsme, jak úžasný zážitek nás čeká. Tento resort, zasazený v nádherném prostředí s výhledem na jezero a hory, se stal naší oázou klidu a relaxace. Mnoho z nás hledá místo, kde může načerpat novou energii, odpočinout si a užít si kvalitní čas s blízkými, a Lake Hill Resort & Spa v Polsku se ukázal být přesně tím místem.

Ráda bych se s vámi podělila o všechny detaily našeho pobytu, od příjezdu až po odjezd, a proč bych tento resort doporučila všem, kdo hledají dokonalý únik z každodenního shonu.

Příjezd a první dojmy z Lake Hill Resort & Spa Polsko

Cesta z Prahy do Lake Hill Resort & Spa byla snadná a pohodlná. Přeci jen do Polska je to v poklidu dvě a půl hodinky. Resort se nachází v malebné krajině, která nás okamžitě okouzlila. Příjezdová cesta vedla skrz lesy a kolem klidného jezera, což nám dalo pocit, že se blížíme k něčemu zvláštnímu.

Když jsme dorazili, byli jsme přivítáni nádherným výhledem na moderní budovy resortu, které se harmonicky snoubily s okolní přírodou. Bylo jasné, že architektura resortu byla pečlivě promyšlena, aby ladila s přírodními krásami kolem.

Hned po příjezdu jsme zamířili na recepci, kde nás přivítal velmi přátelský a profesionální personál. Všechny formality byly rychle vyřízeny a dostali jsme podrobné informace o našem pobytu. Bylo nám také nabídnuto občerstvení, což bylo velmi milé gesto po dlouhé cestě.

První dojmy z areálu byly více než pozitivní. Moderní design budov a interiérů byl elegantní a vkusný, ale zároveň útulný. Procházeli jsme se po resortu a užívali si krásné výhledy na jezero a okolní krajinu. Bylo jasné, že tento resort byl navržen s ohledem na maximální komfort a pohodlí hostů.

Reklama Slevomat.cz

Ubytování v Lake Hill Resort & Spa Polsko

Když jsme dorazili do našeho pokoje, byli jsme příjemně překvapeni jeho velikostí a uspořádáním. Pokoj byl prostorný, světlý a velmi pohodlný. Velká okna umožňovala nádherný výhled na jezero a hory, což vytvářelo klidnou a relaxační atmosféru.

Koukni...  Naše plavba Karibikem - Oasis of the Seas

Design pokoje byl moderní a elegantní, s důrazem na detaily. Postel byla mimořádně pohodlná, s kvalitními matracemi a povlečením, které nám zajistily skvělý spánek každou noc. V pokoji byl také stylový nábytek, jako například křeslo s kožešinovým potahem a krásné dřevěné stolky, které dodávaly pokoji útulnost a charakter.

Koupelna byla vybavena moderními zařizovacími předměty a nabízela vše, co jsme potřebovali, včetně kvalitní kosmetiky a měkkých ručníků. Sprcha byla prostorná a voda měla vždy ideální teplotu.

Jedním z nejlepších prvků našeho pokoje byl balkon, který nabízel nádherný výhled na jezero. Každé ráno jsme si užívali pohled na východ slunce nad vodou, a večer jsme relaxovali na balkoně s pohledem na hvězdnou oblohu. Tento výhled byl opravdu dechberoucí a přispíval k celkovému pocitu klidu a relaxace.

Pokojová služba byla také vynikající. Každý den byl pokoj pečlivě uklizen a doplněny veškeré potřeby. Personál byl vždy ochotný a přátelský, připravený vyhovět jakémukoliv našemu přání.

Stravování v hotelu

Jedním z vrcholů našeho pobytu bylo stravování v resortu. Restaurace nabízela širokou škálu jídel, která uspokojila naše gurmánské chutě. Každé jídlo bylo pečlivě připravené, chutné a esteticky naaranžované.

Reklama Slevomat.cz

Každé ráno jsme si užívali bohaté snídaně, které zahrnovaly čerstvé pečivo, ovoce, mléčné výrobky, různé druhy sýrů a uzenin, teplé pokrmy a mnoho dalšího. Bylo zřejmé, že suroviny byly čerstvé a kvalitní. K dispozici byla také široká nabídka teplých a studených nápojů, včetně skvělé kávy, která nám pomohla začít den s energií.

Obědy a večeře v restauraci byly také vynikající. Menu nabízelo jak místní speciality, tak mezinárodní pokrmy, takže jsme měli možnost ochutnat různé chutě. Každé jídlo bylo pečlivě připravené a servírované s důrazem na detail.

Jedním z našich oblíbených pokrmů byl tradiční český guláš s domácím chlebem, který byl naprosto lahodný. Také jsme ocenili nabídku vegetariánských a veganských jídel, což bylo skvělé pro nás, protože jeden z nás preferuje rostlinnou stravu.

Atmosféra v restauraci byla velmi příjemná. Interiér byl moderní a elegantní, s pohodlným sezením a krásným výhledem na jezero. Personál byl vždy velmi ochotný a profesionální, a často se zajímal o naši spokojenost a nabízel doporučení z menu.

Během našeho pobytu jsme měli také možnost využít room service, což bylo velmi pohodlné, zejména když jsme si chtěli užít klidný večer v pokoji. Jídlo bylo vždy doručeno rychle a bylo stejně vynikající jako v restauraci.

Spa a wellness Lake Hill Resort & Spa Polsko

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme si vybrali Lake Hill Resort & Spa, byla jejich wellness a spa nabídka. A musím říct, že jsme nebyli zklamáni. Spa a wellness zóna byla navržena s ohledem na maximální relaxaci a komfort hostů i když někdy bylo vážně plno.

Koukni...  Objevte kouzlo Albánie: Úplný průvodce pro vaši první dovolenou

Spa nabídka zahrnovala širokou škálu procedur, od masáží po tělové zábaly a obličejové procedury. Každá procedura byla prováděna zkušeným a profesionálním personálem, který se postaral o naše pohodlí a spokojenost.

Vyzkoušela jsem několik různých masáží, včetně aromaterapeutické a hluboké masáže tkání, a každá z nich byla naprosto úžasná. Maséři byli velmi zkušení a věnovali pozornost detailům, což přispělo k celkovému pocitu relaxace a obnovy mé energie.

Wellness zóna zahrnovala také sauny, parní lázně a relaxační místnosti. Po procedurách jsme často trávili čas v sauně nebo parní lázni, což nám pomohlo ještě více se uvolnit a detoxikovat. Relaxační místnosti byly vybaveny pohodlnými lehátky a nabízely klidné prostředí, kde jsme si mohli odpočinout a vychutnat si chvíle ticha.

Jedním z největších zážitků bylo venkovní vířivka s výhledem na jezero. I když bylo chladno, teplá voda a nádherný výhled vytvořily naprosto jedinečný zážitek. Trávili jsme zde spoustu času, užívajíce si klid a krásu okolní přírody.

Aktivity a zábava v okolí hotelu

Lake Hill Resort & Spa nabízí širokou škálu aktivit a zábavy pro své hosty. Během našeho pobytu jsme měli možnost vyzkoušet několik z nich a všechny byly skvělé.

Jedním z nejlepších zážitků byla procházka kolem jezera. Okolní krajina byla naprosto nádherná, s klidnou vodou jezera a zasněženými horami v pozadí. Procházky byly nejen krásné, ale také velmi osvěžující. Bylo zde několik dobře značených stezek, které nás vedly kolem nejkrásnějších míst v okolí.

Reklama Slevomat.cz

Resort také nabízel různé sportovní aktivity, ale moc jsme toho dělat nemohli, neboť v zimě má člověk jiné priority.

Večer hotel nabízel různé zábavní programy, včetně živé hudby a tematických večerů. Jeden večer jsme si užili živou jazzovou hudbu v baru, kde jsme se mohli uvolnit a vychutnat si kvalitní nápoje. Atmosféra byla velmi příjemná a personál opět skvělý.

Služby hotelu a personál Lake Hill Resort & Spa

Jedním z největších přínosů Lake Hill Resort & Spa byl jejich personál. Všichni zaměstnanci, se kterými jsme přišli do styku, byli neuvěřitelně přátelští, ochotní a profesionální. Od recepce po wellness a restauraci, všude jsme se setkali s úsměvem a ochotou pomoci.

Recepční byli vždy připraveni odpovědět na naše otázky a poskytnout nám veškeré informace, které jsme potřebovali. Byli také velmi flexibilní a ochotní nám pomoci s jakýmikoliv požadavky, které jsme měli.

Personál v restauraci byl také vynikající. Byli velmi pozorní a často se zajímali o naši spokojenost. Jednou jsme měli menší problém s naším jídlem a personál okamžitě zareagoval a situaci vyřešil k naší naprosté spokojenosti.

Koukni...  Putování Amerikou - Objevujte neomezené možnosti a rozmanitost každého státu

Maséři a wellness personál byli velmi profesionální a zkušení. Každá procedura byla prováděna s maximální péčí a pozorností k detailům. Bylo vidět, že jejich cílem je zajistit, abychom se cítili co nejlépe.

Celkově jsme byli velmi spokojeni s úrovní služeb a profesionalitou personálu. Jejich přístup k hostům přispěl k tomu, že jsme se v resortu cítili opravdu výjimečně.

Celkový dojem a naše doporučení

Pobyt v Lake Hill Resort & Spa Polsko byl pro nás nezapomenutelným zážitkem. Krásné prostředí, kvalitní služby, vynikající wellness zóna a skvělý personál nás naprosto nadchly. Bylo to místo, kde jsme mohli naprosto odpočinout, načerpat novou energii a užít si čas společně.

Pokud hledáte místo pro dokonalý únik z každodenního shonu, Lake Hill Resort & Spa v Polsku je tou pravou volbou. Resort nabízí vše, co potřebujete pro relaxaci a regeneraci, a navíc je zasazen do nádherného přírodního prostředí, které přidává k celkovému zážitku.

Tento resort bych vřele doporučila všem, kdo hledají klid a relaxaci, ať už pro páry, rodiny nebo jednotlivce. Rádi bychom se sem v budoucnu vrátili a znovu si užili tento skvělý zážitek.

Na závěr

Děkujeme celému týmu Lake Hill Resort & Spa za nezapomenutelný pobyt. Váš resort je skutečným klenotem a my jsme si každou minutu našeho pobytu užili. Pokud hledáte místo, kde se můžete naprosto uvolnit a načerpat nové síly, je tento resort tou pravou volbou.

Doporučuji všem navštívit a prožít zde pár dní plných pohody a relaxace. Lake Hill Resort & Spa se stalo naším oblíbeným místem pro únik z reality a těšíme se, až se sem znovu vrátíme.


Tato recenze nabízí podrobný pohled na náš pobyt v Lake Hill Resort & Spa a zdůrazňuje všechny aspekty, které činí tento resort výjimečným.

Doufám, že vám recenze poskytne užitečné informace a inspiraci pro vaši vlastní návštěvu tohoto úžasného místa.

PS: Pobyt jsme kupovali skrze Slevomat, takže naše dovolená byla i za rozumnou cenu.

Pokud jste také měli možnost navštívit tento krásný resort, napište své zkušenosti a dojmy do komentářů níže. Jaké byly vaše oblíbené momenty? Které procedury nebo aktivity byste doporučili ostatním? Vaše komentáře a sdílené zážitky mohou pomoci ostatním čtenářům při plánování jejich vlastní návštěvy. Těším se na vaše příspěvky!

Reklama Slevomat.cz

Lake Hill Resort & Spa Polsko – Recenze a zkušenosti

0,0
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře… Buďte první, kdo ho napíše.


Přispějte svým komentářem, recenzí či zkušeností

Rubriky:

Cestování,

Poslední aktualizace: 17/05/2024