Dneska jsme se s rodinou vydali po náročném výletu Cyklohráčkem na oběd do Kolkovny v Holešovicích. Mám to tam prostě rád, vždy skvěle vaří a člověk si prostě pochutná. Tobík, náš nejmenší rošťák, už od příjezdu Cyklohráčku na nádraží Smíchov poskakoval radostí a vyloženě měl chuť na něco dobrého k obědu.

O Matym ani raději nepíšu, neboť ten má rovnou spotřebu jako dospělý aligátor. Někdy přemýšlím, že si snad pořídím restauraci, speciálně pro naše děti. Každopádně i když má Tobík teprve dva a půl a nosí ještě plenky, už teď s námi „chlapy“ hrdě chodí na záchod.

Děti prostě milují pěnu z piva

Návštěva toalety

Tak jsme se tedy všichni tři společně vydali na toaletu uvnitř restaurace. Tobík, zvědavý jako vždy, se hned vrhnul k mému pisoáru a s úžasem pozoroval proud tekoucí „vody“. „Tati, ten je velikej!“ vykřikl s obdivem. Já jsem se musel smát a se smíchem mu vysvětlil, že to je pro dospělé a pro něj jsou menší záchody vedle. Vůbec mě v ten okamžik nenapadl ten dvojsmysl.

Po umytí rukou jsme se konečně usadili na terase a s chutí se pustili do jídla. Tobík si s nadšením pochutnával na hranolkách s kečupem (jeho nejoblíbenější kulinářský zážitek) a Matyáš si pochutnával na svém oblíbeném smažáku s hranolkami. Pozor, než mě začne někdo soudit, rozhodně to kluci nejí každý den ani týden! Anička si dávala její klasiku prostě polévka Kulajda. A že jí v Kolkovně mají zrovna výstavní o tom žádná.

Vtipná story

Tobík náhle z ničeho nic vyskočil ze židle a s křikem „Mami, mami, tatí byl čůrat a má ho taáááák velkého!“ Samozřejmě uprostřed venkovní terasy plné lidí a zrovna potichu to fakt nebylo. Myslel jsem, že se propadnu hanbou někam do sklepa, který tam asi ani nemají. Někteří lidé se na nás dívali s udivením jako co jsme to za rodiče, jiní s úšklebkem, ale většina se naštěstí rozesmála. I sousedé u vedlejšího stolu, nějaký mladší klučina s holkou se začali řechtat, že málem poprskali ty křídla co měli na stole před sebou jako já.

Koukni...  Jak přežít v domě plném hraček a chaosu

Život s dětmi a vše brát s humorem

No co, i to je život s malými dětmi. Přinášejí nám rodičům spoustu radosti, ale občas i nečekané mega trapasy. A i když se v tu chvíli člověk trošičku stydí, nakonec si to stejně všechno s úsměvem vybavíme večer, třeba jako nyní, když píšu tento článek a směju se u toho.

Tobíkův nevinný výkřik nám tak všem zpestřil dnešní nedělní oběd a dodal mu nečekanou humornou pointu. A my s Aničkou, si tak můžeme odnést další krásnou vzpomínku na to, jak naši kluci rostou a objevují novinky a další zajímavosti na tomhle kulatém světě.

P.S.: Tobíkovi jsme samozřejmě vysvětlili, že není vhodné mluvit o intimních záležitostech nahlas před lidmi. Ale i tak si myslíme, že jeho spontánní reakce byla vtipná a roztomilá.

Pokud někdo máte a určitě máte fůru vtipných historek a zážitků, budu rád, když je napíšete do komentářů. Smích léčí a tyhle momenty bychom měli všichni sdílet 🙂

Mějte se..

Detailní pohled na dřevěnou desku s pestrou porcí jídla, která obsahuje: glazovaná kuřecí křídla, porci hranolků, kousek grilované kukuřice na klasu, čerstvou salátovou oblohu s rajčetem, cibulí a feferonkou. Přílohou jsou také dvě misky s omáčkami, jedna je pravděpodobně BBQ a druhá je světlá krémová omáčka. V levém horním rohu je vidět část sklenice tmavého piva. Celé jídlo je prezentováno na venkovním dřevěném stole.
Moje oblíbené wing kolkovna

P.P.S: Když budete nebo někdo jste z Prahy jako my a v Kolkovně jste ještě nebyli, tak zde je odkaz… Garantuju, že nebudete zklamáni 🙂 Btw: Nejedná se žádné promo, čistě naše zkušenost 🙂


Trapas v restauraci Kolkovna – zkušenosti

0,0
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře… Buďte první, kdo ho napíše.


Přispějte svým hodnocením či zkušeností