Včera jsem se s kamarádem vydal otestovat 6-ti jamkové public golfové hřiště ve Vinoři, které je součástí Prague City Golf. Druhý rok jsem zde členem a doposud jsem hrál pouze 18 tku, takže to byla pro mě příjemná změna. A musím říct, že to bylo vážně super! Pokud hledáte ideální místo pro rychlý a pohodový golf, ať už jste začátečník bez HCP nebo zkušený golfista, veřejná 6-ti jamka je to pravé pro vás!

Dříve jsem také jezdil na „rychlý“ golf do Staré Boleslavi na 9 tku, neboť mám stále méně času, ale nově budu chodit trénovat asi jen už sem do Vinoře. Za mě je to jednoznačně ideální místo místo pro ty, kteří mají na golf jen omezený čas jako já. Navíc je skvělé, že to mám autem z Radonic sotva 5 minut.

Muž ve světlém tričku a šortkách stojí vedle golfového vozíku Titleist na golfovém hřišti ve Vinorě, Praha, s výhledem na zelené fairwaye a pískové bunkry.
Veřejná 6 tka ve Vinoři

Vinoř Prague City Golf – veřejné 6 ti jamkové hřiště

Golfové hřiště se nachází v krásné téměř rovinaté lokalitě na okraji Prahy 9. Golfový areál je udržovaný a čistý, personál ochotný a přátelský. Ceny green fee jsou velice příznivé, takže si golf může užít opravdu každý.

Samotné veřejné golfové hřiště ve Vinoři se skládá z pěti 4 parových jamek s délkou okolo 350 metrů a jedné 3 parové jamky s délkou 100 metrů. Všechny jamky kromě doglegů levotočivé 3jky a zpět pravotočivé 4ky jsou nenáročné, a tak si můžete užít spoustu zábavy. Na hřišti nejsou žádné vodní překážky a několik písčitých bunkerů, které hru zpestří a dodají jí šmrnc.

Proč na trénink golfu 6 jamek ve Vinoři?

Co mě na tomto krátkém hřišti ve Vinoři nejvíce zaujalo, byla variabilita. I když je to pouze 6-ti jamkové, nabízí dostatek možností pro různé herní strategie. Ať už chcete hrát na jistotu a přinést pouze pary, nebo riskovat, útočit a jít pro birdie, podle mě si zde každý najde to své.

Koukni...  Mike Tyson vs. Jake Paul: Zápas století

Další velkou výhodou veřejné 6tky ve Vinoři je jeho délka. Celé hřiště se dá obejít za hodinu naprosto v klidu ve 2 lidech, takže je ideální pro ty, kteří nemají moc času, ale přesto si chtějí zahrát golf. Nejsem zrovna příznivcem pouhého střílení míčku na drivingu (koho z nás to asi tak baví), takže toto místo je skvělé pro trénink hry, ať už pracujete a zlepšujete svou krátkou hřu, chipy, putty, nebo ladíte své železa či drive.

Golfový vozík Titleist stojí na fairwayi šesté jamky s výhledem na golfový klub a rozlehlé golfové hřiště ve Vinorě, Praha, pod jasně modrou oblohou.
Závěrečná 6 jamka směr klubovna

Na závěr

Celkově, pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat golf, aniž byste museli trávit celý den na 18 ti jamkovém golfovém hřišti, Vinoř Golf Prague je tou správnou volbou. Je to ideální kombinace krásného prostředí, skvělého tréninku a přátelské atmosféry.

Ať už jste začátečník nebo zkušený golfista, najdete zde vše, co potřebujete pro zdokonalení vaší hry.

Přeji všem ať to lítá a doufám, že se někdy vidíme na tee 🙂

PS: Já sem budu minimálně chodit trénovat s rodinou a mými dětmi.

Reklama Slevomat.cz

Prague City Golf Vinoř – Hodnocení 6 jamkového hřiště

0,0
Vynikající0%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Hrozné0%

Vaše komentáře

Zatím nejsou žádné komentáře… Buďte první, kdo ho napíše.


Přispějte svým hodnocením či zkušeností